Hakkımızda

EMK Otomotiv, kendisini otomotiv tam hizmet sağlayıcısı olarak görüyor. 60’tan fazla şirkette 2.500’den fazla kalifiye çalışanı bulunan geleneksel aile şirketi, İstanbul’daki en büyük otomobil perakende zincirlerinden biridir. Ürün portföyü, grup markaları Audi, Lamborghini, SEAT, CUPRA, ŠKODA, Volkswagen, Volkswagen Ticari Araçlar, Porsche (servis), Jaguar, Land Rover’ın yanı sıra Renault, Dacia, Kia, Hyundai ve motosiklet markaları Ducati ve Triumph’u kapsamaktadır. Eksiksiz hizmet portföyü, servis hizmeti, parça servisi, onarım finansmanı, araç kiralama, kaza onarımları, boya işleri, cam ve jant onarımları, akıllı onarım, lastik depolama hizmeti ve sıfır ve ikinci el araç satışı alanlarında .

Bu çeşitli teklifler ve hizmetler, Volkswagen Grubu ve Almanya’daki markaları için önde gelen sağlayıcılardan biri yapmaktadır. Her yıl satılan 70.000’den fazla araç ve 6.000’den fazla farklı modelden oluşan sabit bir stokla ticaret grubu, Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Yetkinliği ve performans gösterme isteği sayesinde şirket, müşteriler ve üreticiler arasında yüksek bir konuma sahiptir ve böylece güney Türkiye’de pazar lideri haline gelmiştir . Belirtilen amaç, bu konumu sürdürmek ve genişletmektir. Bu, her şeyden önce hizmet kalitesine net bir şekilde odaklanılarak başarılmalıdır: Hissedarların inancına göre “Memnun müşteriler sadık müşterilerdir ve bizi başkalarına tavsiye ederler”.